Heeft u een bouwproject waar wij bij kunnen helpen?

Het Bouwen Van Inspirerende Ruimtes

Wij werken vanuit passie voor (geoptimaliseerd) bouwen en durven buiten de kaders te denken.
Met een vaste kern van 12 creatieve techneuten zien wij het als een gezamenlijke uitdaging om in elk project synergie te bereiken met andere projectpartners. Het nakomen van afspraken is een vanzelfsprekendheid. Wij gaan voor duurzame tevreden relaties.
De combinatie van passie en pragmatisme, ons motto “wat we niet kennen willen we leren en wat we kennen kan beter” en de ervaring op alle detail-uitwerkingsniveaus in vele projecten maakt ons uniek als (constructie) adviseur.
Onze organisatie kent geen drempels en is vrij van verloop van medewerkers. Uitdagende projecten, een fijne werksfeer en vrijheid leiden tot commitment, maximale kruisbestuiving, persoonlijke ontwikkeling en betrokkenheid.
Back-up binnen ons bureau van de verschillende disciplines maken ons een completere partner in elk projectteam.
Kooij&Dekker. Inventief en Accuraat.

Maak Kennis Met Ons Team

Met een vaste kern van 12 creatieve techneuten zijn we u graag van dienst.
Ieder vanuit zijn eigen specialisme en ervaring.

Ing. Sjon Kooij
Ing. Sjon KooijDirecteur - Senior Constructeur
s.kooij@kooijdekker.nl
06-14146125
Ing. Tiemco Dekker
Ing. Tiemco DekkerDirecteur - Senior Bouwkundige/Ontwerper
ma.dekker@kooijdekker.nl
06-12121780
Léontien Streek
Léontien StreekAdministratief medewerkster
l.streek@kooijdekker.nl
0341-412293
Reinate Foppen-Brandsen
Reinate Foppen-BrandsenAdministratief medewerkster
r.foppen@kooijdekker.nl
0341-412293
Ing. Hans van Tongeren
Ing. Hans van TongerenSenior Constructeur - Projectleider
h.vantongeren@kooijdekker.nl
06-24965777
Ing. Arjan Beltman
Ing. Arjan BeltmanSenior Constructeur - Projectleider
a.beltman@kooijdekker.nl
06-42227778
Robert Draaijer
Robert DraaijerBouwkundig- en constructief tekenaar - BIM modelleur
r.draaijer@kooijdekker.nl
Ronald van den Dragt
Ronald van den DragtBouwkundig- en constructief tekenaar - BIM modelleur
r.vandendragt@kooijdekker.nl
Pascal van Bemmel
Pascal van BemmelBouwkundig- en constructief tekenaar - BIM modelleur
p.vanbemmel@kooijdekker.nl
Jeroen Nijhof
Jeroen NijhofSenior bouwkundig projectleider
j.nijhof@kooijdekker.nl
Ing. Hüseyin Karadavut
Ing. Hüseyin KaradavutJunior Constructeur
h.karadavut@kooijdekker.nl

Neem Contact Met Ons Op

VOORNAAM *
ACHTERNAAM *
EMAIL ADRES *
TELEFOONNUMMER

ONDERWERP

HOE KUNNEN WIJ U HELPEN?